Senánszky Flóra és Mikó Fanni is jelen voltak Debrecenben a Bocskai emlékversenyen, melyet a magyar bokszolók egy arany, két ezüst és négy bronzéremmel zártak. A mini világbajnokságnak is nevezett tornán 33 ország 244 boxolója lépett a kötelek közé.
Senánszky Flóra és Mikó Fanni
Forrás: TV2 TényekRangos megmérettetések a szépségversenyen.
Fásy Ádám, Mikó Fanni valamint Vascsák Kitti az elért sikerekről beszélgettek a Mokka műsorvezetőivel a stúdióban.
Forrás: TV2 Mokka
Kellemetlen pillanatokat élt át Egyiptomban Fásy Ádám és Varga Viktor.
A csapat tagjainak meggyűlt a baja a repülőtér személyzetével
Fásy Ádám a Top Model of the World Hungary verseny licence-tulajdonosa tegnap este Bécsből – Varga Viktor énekessel karöltve – Egyiptomba, a verseny helyszínére utazott. Az utazás nem volt felhőtlen: történt ugyanis, hogy Viktortól Hurghadába érve elkobozták az igen értékes drónját. A reptéren jegyzőkönyvezték az esetet és ígéretet tettek arra, hogy hazafele úton visszakapja felszerelését.
Vascsák Kitti Luxorban
A kellemetlenségektől eltekintve sikeresen megérkeztek a Vörös-tenger partján fekvő üdülővárosba, ahol javában tart a Top Model of the World felkészítő tábora. A modellversenyen Fásy Ádám delegáltjaként, Vascsák Kitti képviseli hazánkat. Telefonon értük utol Fásy Ádámot, akitől megtudtuk, hogy Kitti jól érzi magát, fiatal kora ellenére könnyedén veszi az akadályokat.
,,A lányok egy percre sem unatkoznak, a színpadi mozgás és a koreográfiák tanulása közben, minden napra jut szervezett program is. A sok fotózás mellett a múlt héten ellátogattak Luxorba is, valamint a szervezők egy olyan Jungel Party-val kedveskedtek a lányoknak, ahol megismerkedhettek autentikus afrikai táncokkal, sőt lehetőségük nyílt bekapcsolódni a mulatozásba" – mesélte a szépségguru, akit Varga Viktorral együtt Kitti örömmel és éjszakába nyúló élménybeszámolóval fogadott.
Vascsák Kitti nagy reményekkel vág neki a 24-én megrendezendő finálénak
,,Örülök, hogy Ádám és Viktor kijöttek, ez még nagyobb biztonságot és önbizalmat ad a verseny további részére, és a január 24-i Meraki Resortban megrendezésre kerülő fináléra” – nyilatkozta a szépséges Kitti.
Forrás: Blikk
Javában tart a Top Model of the World felkészítő tábora az egyiptomi Hurghada városában. Vascsák Kittinek és versenytársainak mozgalmasan telnek a napjaik.
Kitti a party-ra készen :)
Egy csodálatos helyen a Sunrise Crystal Bay Resort-ban fotózással telt a szerdai nap, csütörtökön pedig Jungel Party-val kedveskedtek a lányoknak a szervezők, ahol autentikus afrikai táncokat is láthattak, sőt be is kapcsolódhattak ők is az esti csillagos ég alatt megtartott mulatozásba. A mai Beach Boho Party-t követően, este egy show-n vesznek majd részt a lányok.
Kitti a vitaminokban gazdag egészséges étkezés híve
Én németül fogok egy verset elmondani, itt jegyzem meg, kaptam egy itteni bazárostól ajándékba egy szkarabeusz bogarat, hogy szerencsét hozzon nekem :) hát ma letesztelem – mondta Kitti.
Kitti versenytársával
A csapat egyre jobban kezd összekovácslódni, persze vannak kisebb-nagyobb rivalizálások. Kittinek a német és a skandináv lánnyal sikerült jobban összebarátkoznia, velük németül beszélget – tudtuk meg a szépségtől.
A verseny fináléja január 24-én lesz, így addig még rengeteg program és gyakorlás vár a versenyzőkre.
Rangos megmérettetésre utazott az egyiptomi Hurghadába a 2019-es Magyarok Világszépe verseny első udvarhölgye, Vascsák Kitti. A fiatal lánynak a tavaly augusztusi verseny jelentette a belépőt a nemzetközi porondra, melynek felkészítő táborát Orosházán tartották.
Tavaly Orosházán készült fel a versenyre a Magyarok Világszépe mezőnye, köztük balról az első Vascsák Kitti (Fotó: Püspöki Zsolt)
Ismét magyar lányért szurkolhatunk egy rangos nemzetközi szépségversenyen. Vascsák Kitti az egyiptomi Hurghadába utazott, ahol a top Model of The World nevű megmérettetésen vesz részt. Kitti nevével a 2019-es Magyarok Világszépe versenyen találkozhattunk először, ahol a győztes Mikó Fanni (a 2019-es Miss Intercontinental verseny győztese) mögött, első udvarhölgyként végzett.
Ezúttal már nemzetközi versenyen szerepel, melyhez Hurghadába utazott
Tizenhét versenytársa társaságában tavaly augusztusban Orosházára utazott felkészítő táborba, melyre nagyon jó szívvel gondol vissza.
– A sok gyakorlás mellett rengeteg maradandó és felejthetetlen élményt kaptunk vendéglátóinktól. Gondolok itt a város nevezetességeinek megismerésére, a szabadidős programokra, a fürdőben töltött időre vagy az Orosházi FKSE férfi és az Orosházi NKC női kézilabdacsapatok játékosaival történt találkozásra – mesélte.
A második helyen végzett augusztusban
A nyári verseny óta is komoly felkészülésen ment keresztül, a napi két edzés és futás mellett igyekezett fejleszteni angol és német nyelvtudását.
– A Magyarok Világszépe licenc tulajdonosa, Fásy Ádám mondta, hogy amennyiben képes vagyok változtatni a külsőmön, értem itt az alakomat, akkor kiküld a Top Model of the World versenyre. Én ezt komolyan vettem és nagyon kemény munkával sikerült lefogynom – idézte fel.
Kitti napi két edzés és futással tökéletesítette alakját
A Top Model of The World felkészítőtáborában jelenleg nagyban folynak az előkészületek. Kitti bízik benne, hogy méltóképpen képviselheti a magyar színeket Egyiptomban, ahol a világ számos pontjáról érkező versenytársával szerepelhet együtt. A finálét január 24-én rendezik.
– Nagy izgalommal indultam el, de a fiatal korom ellenére úgy érzem, kellőképpen felkészültem. Fásy Ádámtól és családjától rengeteg tanácsot és segítséget kaptam, akárcsak a családtagjaimtól és barátaimtól – tette hozzá.