A Salgótarjánban megrendezésre került huszonötödik Gabora Gála ismét telt házat hozott.
Fásy Ádám már a kezdetek óta a gála támogatója, nagy sportbarát révén teljes erőbedobással támogatja a kezdeményezést. A helyszínt már hagyományosnak tekinthetően a Salgótarjáni Városi Sportcsarnok szolgáltatta, ahol 8 csapat feszült egymásnak a jó cél érdekében. Az öregfiúk torna az évek során hazánk egyik legnagyobb jótékonysági eseményévé nőtte ki magát, melyen keresztül a főszervező, Gabora János a sport és a gyermekek támogatása közti kapcsot igyekszik erősíteni. Ez alkalommal a gála kedvezményezettje a Salgótarjáni Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája volt. A befolyt összegből a kerítés magasítását, valamint a belső udvar lábazatának rendbetételét fogják megvalósítani.
A kezdeményezéshez örömmel csatlakoztak a magyar futball történelem legendái is, így többek között a közönség láthatta Lipcsei Pétert, Dragóner Attilát, Vincze Ottót, vagy éppen Lisztes Krisztiánt is játszani. A tornát a Fradi csapata nyerte, a díjakat pedig a Magyarok Világszépe királynője, Harkányi Cintia és udvarhölgye, Danó Renáta adták át, akik örömmel csatlakoztak a jótékonykodáshoz, hiszen az szervesen hozzátartozik a Szépségverseny szellemiségéhez.
Bátran kijelenthető, hogy az idei Gabora Gála is jó hangulatban telt, az eredményességéhez pedig nem fér kétség, hiszen ahogy eddig is, a lelátók színültig teltek sportbarátokkal!
A december a jótékonykodás hónapja volt a Magyarok Világszépe csapatának. A Magyarok Világszépe atyja, Fásy Ádám elsőként egy geszti óvodába látogatott el Harkányi Cintiával, a szépségverseny királynőjével, valamint Danó Renátával, a második udvarhölggyel, majd a licensz tulajdonosa, Fásy Zsüliett járult hozzá sok-sok hasznos holmival a Mikulásgyár kezdeményezéshez Cintia segítségével. Az hónap megkoronázásaképp Fásy Ádám és a királynő a debreceni óvodásoknak vitt játékokat több, mint egymillió forint értékben.
Tekintsétek meg az eseményekről készült összefoglaló videónkat!
A Magyarok Világszépe Királynője a szépség, a jóság és a szeretet nagykövete, aminek a 2016-os győztes, Harkányi Cintia boldogan tesz eleget!
A geszti óvodába mikulás csomagok kerültek átadásra, a Mikulásgyárba pedig tartós élelmiszert vitt a Magyarok Világszépe tulajdonosa, Fásy Zsüliett a királynővel karöltve. Most a Szépségverseny atyja, Fásy Ádám és Cintia Debrecen felé vette az irányt, hogy örömet szerezzen az ottani óvodásoknak.
Mindjárt itt a Karácsony, és sajnos sok gyereknek nem lesz ajándék a fa alatt. Ennek orvoslásaképp a Magyarok Világszépe csapata Dr. Széles Diána, Debrecen város alpolgármestere segítségével hat debreceni óvodának lett szétosztva több, mint 350 gyermekjáték, melyekkel megörvendeztette a kicsiket!
Fásy Ádám így nyilatkozott: „Nagyon örülök, hogy viszonozhattam azt a szeretet és kedvességet a debreceni embereknek, amivel átöleltek bennünket a nyári, gigantikus rendezvényünk alkalmával.” Mozgalmas hónap volt a december Cintiáék számára, az ország számos pontján szereztek örömet a gyermekeknek ajándékaikkal, boldoggá téve számukra a legszentebb ünnepet, a Karácsonyt!
Geszt — Volt nagy öröm a geszti óvodában! Az aprónépnek elkerekedett a szeme, amikor csomagokkal megpakolva megérkezett hozzájuk Harkányi Cintia szépségkirálynő és udvarhölgye, Danó Renáta.
A meglepetést a Magyarok Világszépe Szépségverseny megálmodója, Fásy Ádám eszelte ki.
– Minél jobban távolodunk a fővárostól, annál kevesebb támogatás jut az óvodáknak – kezdte Fásy Ádám.
– Ezért utaztunk Gesztre Cintiával, aki a verseny királynőjeként a szépség, a jóság és a szeretet nagykövete, és Renátával: hogy egy kis örömet csempésszünk a gyerekek hétköznapjaiba.
Az ifjúság kitörő lelkesedéssel fogadta a látogatókat, na meg persze az ajándékokat.
– Megindító volt látni az őszinte hálát a gyerekek szemében, amikor átvették a Mikuláscsomagokat – tette hozzá Fásy Ádám.