Muszka Gréta
Hogy készülsz a karácsonyra?
Idén kicsit másként néz ki a decemberem, mint eddig, sokat készülök a januári Miss Intercontinental világversenyre, így kevesebbet tudok otthon lenni a családdal. Már nagyon várom, hogy az ünnepek alatt pár napot együtt tölthessek velük!
Hol fogod tölteni az ünnepeket?
A Szenteste nálunk hagyományosan otthon, szűk családi körben telik, míg 25-én és 26-án a nagyszülőket látogatjuk meg.
Hogyan telik nálatok a Szenteste?
Az a nap picit a készülődésről szól, nem lesz ez másként idén sem, ugyanis aznap reggel érkezem haza. A karácsonyfát anyukámmal és a testvéremmel díszítjük fel, melyet nagy családi vacsora követ, azután pedig jöhet a várva várt ajándékozás!
Mi szokott lenni az ünnepi menü?
A töltött káposzta elmaradhatatlan! Apukám nagyon szereti a halászlevet, úgyhogy azt szintén főz minden évben. A sütemények közül a kókuszkocka a kedvencem, ebből anyukámmal mindig csinálunk egy jó nagy adagot, de a testvéremet is be szoktam vonni a konyhai sürgés-forgásba, vele mézeskalácsot készítünk.
Az ajándékokat megvetted már?
Bevallom, erre még a nagy hajtás közepette nem került sor, de ami késik nem múlik!
Muszka Gréta szombaton koncerten járt!
Muszka Gréta és Csordás Levente
A Királynő és Polyák Lilla
Gréta Kocsis Tiborral
Nagy meglepetés várta a Magyarok Világszépe királynőjét, ugyanis édesanyja, aki látogatóba jött hozzá, megajándékozta egy koncertjeggyel. A Budapest Jazz Orchestra szervezésében került sor az eseményre, ahol Csordás Levente, Polyák Lilla és Kocsis Tibor előadásában hangoztak el zenekari kísérettel a Queen együttes ismert és kevésbé ismert dalai. Az időzítés sem volt véletlen, ugyanis ezen a napon volt Freddie Mercury halálának 27. évfordulója.
A Magyarok Világszépe nagyon élvezte a koncertet
„Gyermekkorom óta nagy rajongója vagyok a Queen munkásságának, így óriási öröm volt számomra, hogy részt vehettem ezen a koncerten. Fantasztikus élmény volt hallani az oly sokat hallgatott számok feldolgozásait!” – mesélte Gréta.
A Pécs melletti, Királyegyházai Általános Iskolában megrendezett Menő Menza fantázianevű Egészség- és Pályaorientációs napon kérték fel vendégelőadónak.
A Királynő az Általános Iskola előtt
A Királynő örömmel tett eleget a meghívásnak. A program során kiemelt téma volt az iskola és a tanulás fontossága, az egészséges életmód és étkezés, a nyelvtanulás, a család, valamint a sportok és a hobbik. A gyerekeknek lehetősége volt kérdezni is Grétától, aki beavatta őket, milyen is szépségkirálynőnek lenni. A kislányok szinte csüngtek a szavain, mikor a világverseny előkészületeiről mesélt, de a fiúkat is lázba hozta a fotózások, forgatások és interjúk világa.
Gréta előadás közben
balról: Palkó Ottó, az iskola igazgatója, Muszka Gréta királynő, Konyári Gréta, a Menő Menza szervezője
A gyerekek boldogan fotózkodtak Grétával az előadás után
A család is kiemelt szerepet kapott a rendezvényen, így Grétát is elkísérték a szülei
„Hatalmas élmény volt részt venni az eseményen. Köszönöm a gyerekeknek a sok mosolyt, ölelést és a kedves szavakat!” – mondta a Magyarok Világszépe idei győztese.
A magyar királynő és a licence tulajdonos a Mokka vendége volt, ahol meséltek a versennyel kapcsolatos élményeikről.
Flóra elárulta, kiket tartott a legnagyobb vetélytársainak és azt is, hogy mit tervez a közeljövőben!
Muszka Gréta, Fásy Ádám és Adam Cobler filmrendező a Mokka vendégei voltak.
A Királynő elmesélte, hogy már nagyon készül a Miss Intercontinental világversenyre, mozgás- és angolórákra jár, valamint nemrég került sor a hivatalos fotózására, ahol a sminkjét Pankotai Anita, a haját Simon Tamás, a fotókat pedig László Zoltán Philip készítette el. A felkészítő tábor 2019. január 8-án veszi majd kezdetét Manilában, a versenyző hölgyek a város egyik legnívósabb 5 csillagos hotelében fognak készülni a nagy megmérettetésre. A Finálé január 26-án az SM-Mall of Asia Arénában kerül megrendezésre.
Emellett új oldaláról is bemutatkozik Gréta, ugyanis szerepet kapott a Lány az erdőből című filmben, melyet Adam Cobler rendez!