A 2018-as Fináléban Erdély legszebb hölgyének György Renáta Tündét választották, aki emellett a Hotel Kamilla különdíjasa is lett. Nyereménye nem más volt, mint egy páros hosszú hétvége a balmazújvárosi Kamilla Hotelben!
Renáta nemzeti viseletben
Előző hétvégén látogatott el barátjával a festői szépségű komplexumba, ahol csodás három napot töltöttek el. Az idő ragyogó volt, így semmi sem zavarhatta meg pihenésüket!
György Renáta Tünde és párja nagyon élvezte a hosszú hétvégét a Hotel Kamillában
A Miss Intercontinental Fináléja után hazatért a magyar királynő és legszebb élményeiről mesélt!
„Csodás két hetet töltöttem Hurghadában, életre szóló emlékekkel gazdagodtam. A szervezők és a szálloda dolgozói mindent megtettek, hogy felejthetetlenné varázsolják az ott tartózkodásunkat. Nagyon szerettem a tematikus esti programokat, melyeken betekintést nyerhettünk többek között a görög és az egyiptomi kultúrába is. A Sunrise hotelcsoport jóvoltából ellátogattunk a többi helyi szállodájukba is, amik mind-mind mesések voltak. Jó társaság nélkül ezek mit sem érnének, ám nem panaszkodhatom, mivel a többi lány mind közvetlen és kedves volt, sokukkal jó barátságot kötöttem. A döntőt megelőzően bikinis és nemzeti ruhás megmérettetésen is részt vettünk, ami rendkívül hasznosnak bizonyult, ugyanis értékes tapasztalatokkal szolgált a Fináléra.” – mesélte Senánszky Flóra.
Flóra kipróbálta, milyen is a Vörös-tenger
„Egyetlen egy dolgot sajnálok, mégpedig azt, hogy a hideg víz miatt az általam nagyon várt búvárkodás végül elmaradt. Néhány perc erejéig azért belementem a tengerbe, így tanúsíthatom, hogy valóban nem volt valami meleg!” – mondta mosolyogva.
A licence tulajdonos, Fásy Ádám és Flóra családja is a helyszínen szurkolt a magyar szépségnek
„Ha egyetlen dolgot kellene kiemelnem legjobb élményként az az lenne, mikor a licence tulajdonos, Fásy Ádám, a nővérem, Petra, illetve édesapám, Zsolt megérkeztek. Bevallom, már hiányoztak, és örültem, hogy megoszthatom velük örömömet!”
A hétvégén Muszka Gréta az OMC Hungary 60. Magyar Bajnokságán vett részt, mint modell a Hungexpon. Nappali kategóriában az ő sminkje nyerte el a bajnoki címet!
Gréta a győztes sminkben
Fásy Ádám a helyszínen izgult a magyar királynőért, Senánszky Flóráért.
A verseny után természetesen gratulált a győztesnek, a mexikói Veronica Salas Vallejonak!
Mint ahogyan korábban is írtuk, a Magyarok Világszépe és a Miss Intercontinental Hungary 2018-as győztese, Muszka Gréta szülővárosában, Debrecenben vett részt fotózáson. A hivatalos képek elkészültek, ennek apropóján kérdeztük meg a fotóst, László Zoltán „Philip”-et a kulisszatitkokról!
Gréta estélyi ruhában
„Minden fotózásomat felkészülés előzi meg. Végig nézem a modell Facebook/Instagram profiljait, próbálok rájönni mi állhat neki jól, mind pózokban, mind fényekben. Különösen igaz ez, ha még nem találkoztam soha az illetővel, ahogy ez Gréta esetében is volt.
Fontos célkitűzés volt, hogy a képeken keresztül minél több oldalát ismerje meg Grétának a közönség, ezért 5 look-ot állítottunk össze neki, ami a személyiségéhez közel áll és ki tud teljesedni benne. Az első és második lazább, sportosabb lett, majd jött a fürdőruha, ahol mindenki kicsit feszélyezve érzi magát, de jól vette ezt a kört is. Ezután a királynős look-ok következtek, ahol úgy érzem a legjobb képek születtek, hiszem, hogy egy királynő a koronájával a legszebb.
A fotókon keresztül Gréta minél több arcát igyekeztek megmutatni
Nagyon élveztem a közös munkát, sikerült kihozni Grétából a legjobbat, amiért nem lehetek elég hálás Simon Tomi fodrásznak és Pankotai Anita sminkmesternek, ezúton is köszönöm a munkájukat. Örülök, hogy én készíthettem el a képeket, és nagyon szurkolok Grétának a világversenyen!”
Hamarosan Gréta többi fotóját is láthatjátok!