Megkezdődött a Magyarok Világszépe verseny egyhetes felkészítő tábora a Békés megyei Orosházán, ahol mozgalmas napok várnak a szebbnél szebb lányokra. A győztes képviselheti hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen.
Idén is megrendezik a Fásy Ádám által megálmodott Magyarok Világszépe versenyt
Idén is megrendezik a Fásy Ádám által megálmodott Magyarok Világszépe versenyt, melyre ez alkalommal is több száz lány küldte be jelentkezését. Az előválogatók során kiválasztott legszebb 18 lány augusztus 2-án, délután érkezett meg Orosházára, a Békés megyei város ad otthont a finálé napjáig, augusztus 9-éig a felkészítő tábornak. Az első délután már el is készültek az egyéni és csoportképek Orosháza különleges Főterén, majd a ruhapróbák után a színpadi mozgás gyakorlása is megkezdődött.
Az előválogatók során kiválasztott legszebb 18 lány augusztus 2-án, délután érkezett meg Orosházára
Minden egyes nap késő estébe nyúló, komoly munka vár a szépségkirálynő-jelöltekre Fásy Ádám vezetésével, hiszen valamennyien egy célért érkeztek: a koronát, és az azzal járó fődíjat magukénak tudni. Az már most látszik, a zsűrinek nagyon nehéz dolga lesz a jövő pénteki budapesti finálé során, a versenytulajdonos úgy fogalmaz: Ritkán van ennyire erős döntős csapat.
A Magistral csodálatos fürdőruháiban tündökölnek a versenyző hölgyek
A 18 fináléba jutott lány a sűrű programok közt Orosháza látnivalóit, többek között a híres-neves üveg körtefát is megtekintették, illetve a közkedvelt üdülőhelyet, Gyopárosfürdőt is meglátogatják a jövő hét során.
Forrás: Blikk
Fotó: Püspöki Zsolt
Lezajlott a második budapesti casting!
A zsűri munka közben - balról: Muszka Gréta királynő; Fásy Ádám, a Miss Intercontinental licensz tulajdonosa; Egri Péter, a Mystery Gang énekese
Szebbnél szebb hölgyek érkeztek a válogatóra a világ számos pontjáról – voltak szépségek Felvidékről, Erdélyből, sőt Svédországból is! A zsűriben ezúttal helyet foglalt a tavalyi királynő, Muszka Gréta, valamint a Mystery Gang énekese, Egri Péter is, akivel a lányoknak lehetőségük nyílt egy picit beszélgetni is. Gréta ellátta őket számos hasznos tanáccsal a versenyre vonatkozóan, illetve azt is elmesélte nekik, hogy milyen élményekkel gazdagodott a Miss Intercontinental világversenyen Manilában. Az ítészeknek komoly fejtörést okozott a tovább jutók kiválasztása, ám végül megszületett a döntés, és kihirdetésre került azon lányok névsora, akik csatlakozhatnak a döntős csapathoz. Ők rögtön a mélyvízben találták magukat, ugyanis felpróbálhatták a Magistral által biztosított csodálatos, színes bikiniket, illetve a koktélruhákat és az estélyi ruhákat is. Ezen ruhakölteményeket a Finálé színpadán csodálhatja majd meg rajtuk a közönség augusztus 9-én, Budapesten! Ezt követően az újdonsült finalisták ellátogattak a VII. kerület több nevezetességéhez is, ahol fotózáson és forgatáson vettek részt, a nap zárásaként pedig a szépségverseny atyja, Fásy Ádám elvitte őket fagyizni!
10 gyönyörű hölggyel gazdagodott a Magyarok Világszépe döntős csapata
A tovább jutóknak felocsúdni sincs idejük, hiszen hamarosan kezdetét veszi az egy hetes felkészítő tábor Orosházán!
Idén is több száz lány jelentkezett, hogy megmérettesse magát a királynőnek járó koronáért.
balról: Áldott Nóra Virág, Ternyei Ramóna, Fásy Ádám, Oldal Szintia, Mihók Orchidea, Kuhajda Zsanett
A vajdasági Szabó Noéminek a Strandszépe verseny győzteseként már biztos helye van a finalisták között, nemrég pedig a hazai castingok is megkezdődtek. A Magyarok Világszépe csapatának nem volt könnyű dolga a budapesti válogatón, hiszen szebbnél szebb hölgyek közül kellett kiválasztaniuk a tovább jutókat. A döntőbe került versenyzők már bele is kóstolhattak a szépségversenyek világába, ugyanis ruhapróbán, fotózáson és forgatáson is részt vettek!
Az első budapesti casting továbbjutói fotózáson is részt vettek a VII. kerületben nemrégiben átadott pihenőparkban
Még hátravan több casting, ám azokat követően hamarosan kiderül, kik lesznek azok, akik augusztus 9-én versenybe szállhatnak a győzelemért!
A győztes hölgy egyenes ágon bejutott a Magyarok Világszépe döntős csapatába!
A Strandszépe döntőseinek fürdőruhás bemutatkozása
A Finálé Magyarkanizsán, a Tisza-parton került megrendezésre. A Strandszépe 16 döntőse nemzeti viseletben, fürdőruhában és estélyi ruhában is színpadra lépett a szép számmal összegyűlt közönség előtt. Különleges verseny volt ez, hiszen a szervező Magyar Szó 75., míg maga a szépségverseny 50. évfordulóját ünnepelte. Az este végén a szakértő zsűri, melynek a Miss Intercontinental Hungary licensz tulajdonosa, Fásy Ádám is tagja volt, a horgosi Szabó Noéminek ítélte a koronát, I. udvarhölgye Simon Nikolett, II. udvarhölgye pedig Bukvic Dragana lett. Külön díjazták Győri Renátát, mint legfotogenikusabb versenyzőt, valamint Borbély Hajnalkát, mint a legszebb mosoly tulajdonosát. A Magyar Szó olvasói is szavazhattak kedvencükre, voksaik alapján az Olvasók szépe díjat Boltresz Andrea érdemelte ki, I. udvarhölgyének Uhor Nikolettet, II. udvarhölgyének Gere Kittit választották. Mindannyian maradandó élményekkel és értékes jutalmakkal gazdagodtak.
balról: Bukvic Dragana II. udvarhölgy; Fejsztámer Róbert, Magyarkanizsa polgármestere, Szabó Noémi királynő, Fásy Ádám, a Miss Intercontinental Hungary licensz tulajdonosa, Simon Nikolett I. udvarhölgy
Fásy Ádám így nyilatkozott a rendezvényt követően:
„Nagy öröm számomra, hogy részese lehettem a szépségversenynek. Ezúton szeretnék gratulálni Fejsztámer Róbertnek, Magyarkanizsa polgármesterének és Varjú Mártának, a Magyar Szó vezetőjének a kitűnő szervezésért! Zsűriként elsősorban a belső kisugárzást figyeltem, hiszen az teszi a nőt igazán széppé, bár nem árt, ha megfelelő paraméterekkel is rendelkezik. Nem volt egyszerű dolgunk kiválasztani a legszebb hölgyet, ám úgy érzem, sikerült. Már izgatottan várom a közös munkát a győztessel a Magyarok Világszépe szépségversenyen! A castingok után hamarosan kiderül az is, hogy kik lesznek a versenytársai, akikkel megmérkőzhet augusztus 9-én a budapesti Klauzál téren a Magyarok Világszépe koronájáért!”
Szabó Noémi képviseli majd a Vajdaságot a Fásy Ádám által megálmodott szépségversenyen
A királynő, Szabó Noémi nagyon boldog volt a siker után:
„Szinte még fel sem fogtam, hogy az én fejemre került a korona. Hatalmas öröm ez számomra, különösen annak fényében, hogy a győzelmemnek köszönhetően képviselhetem majd a Vajdaságot a Magyarok Világszépe szépségversenyen. Óriási a felelősség, igyekszem majd a legjobb formámat hozni, ahogy tettem Magyarkanizsán is!”
Fotók: Dávid Csilla, Ótos András
Ebben az esztendőben sem maradunk koronázás nélkül, ma még lehet jelentkezni Fásy Ádám szépségversenyére.
A tavalyi döntősök nemzeti viseletben a Finálé színpadán
A Miss Intercontinental licenc tulajdonosa fáradhatatlanul keresi Magyarország legszebb lányait, akik jó hírünket viszik a világban. Ezúttal a Mokkában mesélt idei terveiről.
– Nagy felelősségünk, hogy mindig a megfelelő lányt küldjük ki a világ színpadára. A határokat lebontottuk, minden magyar lány jelentkezhet a versenyre július 25-ig. Több száz versenyző van, de minél többnek adunk lehetőséget, annál szebb lány kerül majd ki a világversenyre – véli a szépségguru, aki nagy gondot fordít arra, hogy a megválasztott királynők részt vegyenek karitatív munkákban.
– A tét hatalmas, hiszen a királynő – amellett, hogy értékes nyereményekkel gazdagodik – jogot szerez arra is, hogy a szépség és a jóság nagykövete legyen, illetve képviselje hazánkat a Miss Intercontinental világversenyen – mondta Fásy korábban a Blikknek.
Forrás: Blikk